|
Стан ліфтового господарства та виконання регіональної програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів взяли на контроль у територіальному управлінні Держгірпромнагляду по Полтавській області. Протягом останнього часу у Кременчуці провели дві наради, де розглядали проблеми ліфтового господарства. Аби зрушити її з місця, керівник теруправління Борис Галушко зустрівся з міським головою Кременчука Миколою Глуховим та його заступниками. Оскільки всі негаразди пояснюють нестачею коштів, то і розмова була про шляхи фінансування. Віднайти їх на покращення стану ліфтового господарства у Кременчуці пообіцяли.
Днями у місті на Дніпрі знову розглядали цю проблему. У нараді взяли участь представники міської влади, начальники житлово-експлуатаційних підприємств міста, керівники підприємств, що займаються обслуговуванням ліфтів, а також головні лікарі Кременчука та району. Безпечна експлуатації ліфтів житлового фонду і лікувальних закладів - основна тема наради. Володимир Фенога – виконуючий обов’язки заступника начальника державної інспекції промислової безпеки та охорони праці в нерудній промисловості, машинобудуванні, енергетиці, будівництві та котлонагляду розповів усім присутнім про реальний стан ліфтового господарства та наслідки експлуатування несправних ліфтів. Він зазначив, що інспектори Держгірпромнагляду продовжуть перевірки, і якщо ліфти не відповідатимуть правилам безпечної експлуатації, їх буде зупинено.
Дещо краща ситуація із фінансуванням Регіональної програми у Полтаві та Лубнах. В обласному центрі розробили проект диспетчерської системи нового покоління, що забезпечить керування ліфтом з централізованого диспетчерського пункту, а також двосторонній зв’язок оператора з кабіною ліфта і машинним приміщенням. Уже диспетчерезовано два мікрорайони Полтави. Щоправда, пощастило поки що не всім. Фінансують лише ліфти, що належать житлово-комунальному управлінню. А от ліфти кооперативних будинків, які фінансуються не з місцевих бюджетів викликають занепокоєння.
Прес-служба Держгірпромнагляду по Полтавській області
|
|