ООО "ТД "САНСЕТ" » Информация тематическая » У Кременчуці займуться ліфтами

 
 

   
 
У Кременчуці займуться ліфтами
 
 
 
Информация тематическая
 
   
 
Стан ліфтового господарства та виконання регіональної програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів взяли на контроль у територіальному управлінні Держгірпромнагляду по Полтавській області. Протягом останнього часу у Кременчуці провели дві наради, де розглядали проблеми ліфтового господарства. Аби зрушити її з місця, керівник теруправління Борис Галушко зустрівся з міським головою Кременчука Миколою Глуховим та його заступниками. Оскільки всі негаразди пояснюють нестачею коштів, то і розмова була про шляхи фінансування. Віднайти їх на покращення стану ліфтового господарства у Кременчуці пообіцяли.

Днями у місті на Дніпрі знову розглядали цю проблему. У нараді взяли участь представники міської влади, начальники житлово-експлуатаційних підприємств міста, керівники підприємств, що займаються обслуговуванням ліфтів, а також головні лікарі Кременчука та району. Безпечна експлуатації ліфтів житлового фонду і лікувальних закладів - основна тема наради. Володимир Фенога – виконуючий обов’язки заступника начальника державної інспекції промислової безпеки та охорони праці в нерудній промисловості, машинобудуванні, енергетиці, будівництві та котлонагляду розповів усім присутнім про реальний стан ліфтового господарства та наслідки експлуатування несправних ліфтів. Він зазначив, що інспектори Держгірпромнагляду продовжуть перевірки, і якщо ліфти не відповідатимуть правилам безпечної експлуатації, їх буде зупинено. 

Дещо краща ситуація із фінансуванням Регіональної програми у Полтаві та Лубнах. В обласному центрі розробили проект диспетчерської системи нового покоління, що забезпечить керування ліфтом з централізованого диспетчерського пункту, а також двосторонній зв’язок оператора з кабіною ліфта і машинним приміщенням. Уже диспетчерезовано два мікрорайони Полтави. Щоправда, пощастило поки що не всім. Фінансують лише ліфти, що належать житлово-комунальному управлінню. А от ліфти кооперативних будинків, які фінансуються не з місцевих бюджетів викликають занепокоєння.

Прес-служба Держгірпромнагляду по Полтавській області
 
   
 
 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
   
 
 
   
 
 • Лифтовое хозяйство Одессы планируется обновить до 2010 года
 • Комплектные узлы и механизмы
 • Комплектные электротехнические устройства
 • Пускорегулирующая аппаратура, выключатели, реле, датчики
 • Металлоизделия, детали кабины и шахты, шкивы
 •  
     
   
   (голосов: 1)
   Лифтер | 27 апреля 2009
    | (2186) | (0) | |
     
   
   

   

       
  Datalife Engine © seasonmeister